Yaşam Koçluğu

Hayatta bazen bazı konularda tıkandığımızı hissederiz. Böyle zamanlarda bize yol göstercek birinin destek olması her anlamda bize kolaylık sağlar. Falburada sadece fal platformu olarak görülsede hem ilişki anlamında hem de yaşam ile alakalı danışanlarına destekte bulunmaktadır. Unutmayalım ne demiş Ralp Waldo Emerson: “Bir yaşam koçu, bize yapabileceklerimizi yaptıran kişidir.” Bu yüzden tüm profesyonel yaşam koçlarımız yanınızda.

Tüm ünlü falcılar burada!

Falburada.com'da, fal konusunda uzman ve deneyimli yorumculara fal baktırırak gerçek falın keyfini sürün... Fal dünyasının gizemli denizine bizimle açılıp, mistik bir frekansa girebilirsiniz.

Medyum Ertuğrul
Medyum Ertuğrul

Boşuna medyum demezler bana. Vardır elbet bir bildikleri tabiki.

199 TL
Kübra Pera
Kübra Pera

Yorumlarım tamamen öngörüden oluşuyor. Beni takipte kal! Konu

179 TL
Mistik Murat
Mistik Murat

Fala inan falsız da kalma derler ama tatlım bana inanabilirsin.

179 TL
Melissa Benli
Melissa Benli

Herkese merhaba, Şu eve kapandığımız günlerde fallara daha

189 TL

Kullanıcı Yorumları

Necla Abla özellikle sevgilimle ilgili dedikleri söylediği şeyler inanılmaz derecede beni heyecanlandırdı. Nerdeyse birebir onu anlattı bana diğer fallarda kesinlikle görüşeceğiz... Esra B.

Kullanıcı Yorumları

Süper bir site gerçekten deneyim çok iyi. Diğer siteler gibi karmaşık değil fiyatlarda uygun olarak fal baktırabiliyorsunuz. Sürekli burada olacağımız belli oldu :) Merve T.

Kullanıcı Yorumları

Eski sitelerini takip ediyordum zaten. Burayı da iyiki açmışlar. Bu pandemi döneminde falcıya gidemiyoruz. Onlar bir tık uzağımıza geliyorlar. Burası bana çok iyi geldi. Burak C.