Su Falı

Su Falı bütün fallar arasında en fazla konsantrasyon gerektiren, fala bakan yorumcunun durugörü yeteneğini en çok kullandığı fal metodudur. Su falına her falcı bakamaz, bu fala bakacak insan sayısı yok denecek kadar azdır ve sadece bu konuda hisleri doğuştan gelişmiş ve durugörüsü olan kişiler bu fal türüne bakabilir. Su falına bakan yorumcu bir gün içerisinde en fazla üç fal talebi alabilmektedir. Fal baktıran kişi su falını göndermeden önce iyice odaklanıp, falda öğrenmek istediği şeye niyetlenmelidir. Lütfen falınızı gönderirken "Cevabını bulmak istediğiniz sorular" alanını doldurarak su falı görsellerini gönderiniz.

Tüm ünlü falcılar burada!

Falburada.com'da, fal konusunda uzman ve deneyimli yorumculara fal baktırırak gerçek falın keyfini sürün... Fal dünyasının gizemli denizine bizimle açılıp, mistik bir frekansa girebilirsiniz.

Dilnur Teyze
Dilnur Teyze

Fal işi benim işim :) Mahalleli az fal baktırmadı. Sıra sende

189 TL
Necla Abla
Necla Abla

Tüm gördüklerimi eksiksiz yorumluyorum. Darılmaca yok. Takip ,

75 TL
Falcı Kalimera
Falcı Kalimera

Tüm pozitif enerjimle buradayım. Üçüncü gözüm hep sizinle

179 TL
Meltem Turka
Meltem Turka

Özellikle Tarot falında çok iyiyim. Tarot meraklılarına duyur

79 TL
Falcı Baytur
Falcı Baytur

Mahallenin ağır abisi ama iş fala gelince benden neti yok. Gör

159 TL
Kübra Pera
Kübra Pera

Yorumlarım tamamen öngörüden oluşuyor. Beni takipte kal! Konu

79 TL
Valide Meyvoğlu
Valide Meyvoğlu

Bir çok fala bakıyorum haberin olax, biraz süre alabiliyor ama

159 TL

Kullanıcı Yorumları

Necla Abla özellikle sevgilimle ilgili dedikleri söylediği şeyler inanılmaz derecede beni heyecanlandırdı. Nerdeyse birebir onu anlattı bana diğer fallarda kesinlikle görüşeceğiz... Esra B.

Kullanıcı Yorumları

Süper bir site gerçekten deneyim çok iyi. Diğer siteler gibi karmaşık değil fiyatlarda uygun olarak fal baktırabiliyorsunuz. Sürekli burada olacağımız belli oldu :) Merve T.

Kullanıcı Yorumları

Eski sitelerini takip ediyordum zaten. Burayı da iyiki açmışlar. Bu pandemi döneminde falcıya gidemiyoruz. Onlar bir tık uzağımıza geliyorlar. Burası bana çok iyi geldi. Burak C.